Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s Excelem

Dobrý den, chci si v Excelu vytvořit takový "program" na hru Pokemon GO, který za mě vypočítá, kolik zkušeností dostanu za vyvíjení určitého počtu pokémonů, ale mám s tím problém. Potřebuju, aby to zaokrouhovalo na celá čísla. Ne jen vizuálně tak, že tam nastavím formát čísla, ale aby to vždy zaokrouhlovalo dolů na celá čísla.

To ti ale presne udela ta funkce rounddown(). Pokud ale chces mit presne stejny "vzorecek" jaky tam mas ted a pritom mit jiny vysledek, tak se obavam, ze tak matematika nefunguje...
Mozna jde nastavit format bunky aby zobrazoval cislo bez desetinnych mist (cislo s 0 desetinnymi misty), ale pokud budes bunku pouzivat v jakemkoli dalsim vypoctu, tak se bude pocitat s nezaokrouhlenou hodnotou.