Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kabel u sluchátek se kroutí do spirál, zamotává se

Zdravím,
mám problém se svými sluchátky - Razer Kraken 7.1 Chroma.

A v čem spočívá problém? Jak již z názvu vyplívá, kabel od sluchátek se šíleně zamotává, do spirál a tím se zmenšuje i délka kabelu. Upřímně mně to hrozně štve, protože je to otravné to pořád rozmotávat a ze zkušenosti s minulými sluchátky už vím, že to vede k problémům, když to nebudu rozmotávat.

Proto se ptám, máte někdo stejný problém a jak jej řešíte?

Díky za odpovědi.

Připrav si nějaký háček či něco podobného nejméně tak vysoko jak je dlouhý kabel. Pak kabel ponoř do horké vody, Samozřejmě ne samotná sluchátka, kabel nech prohřát a pak sluchátka pověs na ten háček a dolu nějaké vhodné závaží a nech vychladnout. Podle potřeby opakuj.