Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přenos souboru mezi tabletem a pc

Dobrý den,

prosím Vás o radu s přenosem dat mezi tabletem a počítačem přes USB kabel. Když ho připojím a na tabletu se snažím normálně kliknout pro přenos multimedií, tak se mi to v počítači ani neukáže, pokud se rozhodnu kliknout jen na přesun fotografií, tak to funguje, to stejné mám nyní u mobilu, můžete mi prosím poradit, jestli jsem někde neudělala špatné nastavení například v počítači?
Na jiném počítači přenos funguje normálně.

Děkuji,
Dáša

Dobrý den,

děkuji za reakci, ale nic takového tam bohužel nemám, jakmile připojím kabel, tak se mi nahoře v liště ukáže to připojení a možnosti Uložiště USB, Zařízení pro media, Fotoaparát, Pouze nabíjení.
A pokud vyberu fotoaparát, tak to funguje a přenos jde, pokud MTP, tak už se mi ani neukáže mobil jako připojený k pc.

Ladeni mozes vypnut.
Ked tam mod uloziste nemas, tak to nastavit nejde. Len MTP. Musis mat windows ktory to podporuje. Alebo ak to pripojis k windows starym tak telefon automaticky pouzije mod uloziste, zavisi od oboch OS ze co sa stane.

Ked mas windows8, tak si googli slova windows 8 nefunguje MTP.