Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ghost.exe ver 9 a novejsi

Neda se jeste nekde zdarma sehnat dosova verze Ghostu 9 a novejsi, nebo od teto verze uz dos verzi vubec nedelaji ? Nainstaloval jsem si ver 12 ale ten exac pro dos tam nikdy nevidim . Predstava ze pro imagovani disku musim instalovat do win takovej balast je desna :)
Ghostuju pres boot cd verzi 2003 a zatim staci ale tuhle verzi image bohuzel neumi nacist VMWARE pro konverzi. chce 9 a novejsi.
dik

nevím co recovery krám obsahuje, konkurenční acronis true image vytváří bootovací médium pro obnovu image, nevím zda i pro tvorbu - já používám jejich instalační mini-cd jako bootovací.
dosová disketa v době bezdisketových notebuků je stejně nanic.
a jak koukám do image jistého bootovacího cd s utilitami z konce '06, jako poslední tam mají použitý norton ghost 8.3.

Tam jsem marně hledal dosovou verzi (možná to neumím) a to je pro mě vážná závada: Ačkoliv používám Ghost velmi, velmi často, tak používám zásadně dosovou verzi. Kdyby někdo věděl, jak z toho vydolovat verzi spustitelnou v dosu a svěřil mně to tajemství, tak by mně udělal radost nejmíň do švestek.