Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem aliexpress zmena ceny

zdravím, ma niekto skusenosť s nakupovaním na aliexpress ? len asi mesiac dozadu som prvýkrat skusil niečo kupiť len nejake trička a lacné veci no aj tak nesedí mi to. Ked som to kupoval tak sa pametam že som dokončoval nakup a cena produktu bola 6€ aj na internet banking som sa pozrel stiahlo toľko, zrazu teraz pozeram a cena je už 11€ a tuto sumu mi aj stiahli z učtu...

je možné aby sa cena po dokončení objednavky zmenila? a nakoniec som platil až takto takmer 2x viac?

Takže ak niečo kupim v cene dajme tomu 3,49€ dokončim objednavku, z učtu mi stiahne 3,49€ a na další den sa cena produktu zmení na 3,99€ ja budem platiť tu cenu za ktoru som to kupil alebo za tu cenu ktora je aktualna? ide oto že mne to proste najprv stiahlo toľko a potom 2x toľko tak neviem no

poštovné zadarmo, len a len zadarmo to som si na 100% istý

dakujem za odpoved tak neviem...skusil som teraz spraviť screen a počkam par dni mam tam aj novšie nakupy ktore su nezaučtovane tak uvidím či sa cena zahadne znova zmení :)

každopadne sa jedná o male čiastky...

tričko ktore zdraželo o 2-3€ nejako to prežijem

takže našiel som že ak to ma večšiu cenu ako 22€ tak platím DPH čož zase tiež nebude nejako veľa skor ide oto že to treba vobec riešiť a zaberie to si myslím dosť času

ale vraj ak je to len jeden kus niečoho maleho a ma to hodnotu aj viac ako 22€ tak DPH sa platiť nemusí a nejako to prejde len tak...ma niekto skusenosť s objednaním mSD karty ktora prešla hoc mala hodnotu viac ako 22e?

S objednáváním paměťových médií mám bohaté zkušenosti - vždy se jedná o fake kapacitu (vyzkoušíš zkopírováním příslušného množství dat čitelného formátu - ideálně filmy a zkontroluješ čitelnost - zjistíš malé překvapení:-) U produktů, co nevypadají na podvod už nemá smysl objednávat - cena stejná jako v EU.
Jinak k ceně ne/zúčtované transakce - např. M-Banka zablokuje platbu od Aliexpress - po zaúčtování ale dojde k přepočtu kurzu a strhne se aktuální částka, kupodivu je to tak 80/20 ve prospěch banky (platíte o něco víc, než za co jste kupovali, největší rozdíl si pamatuji tak 10 CZK, ale naštve to - není to ani moc dobře zpětně dohledatelné, pokud si ke konkrétnímu produktu nenapíšete konkrétní cenu při objednání)

mo ja mam akurat mbank :)

no dufam moja pametovka bude mať 64gb snad to nieje podvod pozrel som sa nato detailnejšie a nevyzera to na podvod, predajca je na aliexprese 3 roky, ma dobre hodnotenie, produkt je čo sa mSD kariet snad na vrchole v predajnosti