Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový mobil

Zdravím, momentálně mám LG G2 32GB (specifikace viz www.czc.cz) a mám na něj ještě roční záruku. No nejsem s ním v poslední době úplně spokojený, hlavně přenos souborů PC-telefon není kvůli absenci SD-karty ideální.

Vyplatilo by se ho prodat a pořídit si nový? cena max. 8000 Kč.

Data nepoužívám, je mi jedno jestli by měl/neměl LTE.
Podpora SD-karet by byla fajn, stejně tak i dobrý foťák (u LG G2 je super).
Možná i Micro SIM, abych nemusel za výměnu zpět na větší platit 99 Kč.

Budu vděčný za všechny návrhy a rady. Pokud se tedy vyplatí kupovat nový...

Zkontroluj si, zda mas predni USB panel zapojeny, treba jen "montéři" zapoměli zapojit káblík.
Co se týká koupě nového telefonu, to je na tobě. Důvodů může být víc:
- stávající telefon nestačí tomu, co od něj požaduješ
- máš zbytečné peníze a nevíš, za co je utratit
- ...