Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Péče o baterii v androidím telefonu - Sony Xperia Z5

Mám telefon Sony Xperia Z5... telefon má asi 3 měsíce a šlape perfektně. Problém je výdrž baterky, dneska jsem dal factory reset a vrátil ho do původního nastavení. Baterie Vydrží maximálně jeden den a mám pocit, že ji něco na pozadí žere. Trochu nezvyklé je i nabíjení telefonu, které trvá cca 3 a více hodin, což mi přijde celkem dost. Chci se zeptat, která z těchto aplikací na údržbu baterie v telefonu je lepší.

Battery Doctor (Battery Saver) nebo DU Battery Saver - Power Saver?

Díky za rady a pomoc,

Aplikace na udrzbu baterie. :-D:-D:-D

Dobrej vtipek.

Tak a ted kdyz jsme se hezky zasmali, tak o tom zkus v klidu trochu pouvazovat, jesti to neni nahodou podobny typ aplikace jako v pocitaci ruzne zrychlovace, cistice a dalsi placebo nesmysly!

Zkus aplikaci typu CPU Spy - umí zjistit vytížení procesoru - u mě se stávalo, že některé aplikace (originál z Play) nepustily telefon do DeepSleep modu a telefon šel s baterkou hodně rychle dolů.

DU Battery saver jsem chvili pouzival.
Kdyz v systemu kliknes na baterii, tak vidis, jaka aplikace spotrebovava nejvic.
Osobne doporucuji povypinat vsechny nepouzivane aplikace, vcetne soucasti Google play jako kiosek apod. To ti nebude branit instalovat jakoukoliv aplikaci.
Jako nasledujici muzes v Google Play zrusit automaticke aktualizace. Staci, kdyz se tam jednou za mesic kouknes a pokud po nejake aktualizaci touzis, tak si ji spustis rucne.
Povypinej vsechny synchronizace uctu, ktere nepotrebujes.