Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nesnesitelně pomalý notebook

Zdravím, potřebuju pomoct.. Koupil jsem si před rokem https://www.alza.cz/lenovo-b50-30-black-d3954940.h tm?kampan=adpla_produkty_none_computers&gclid=CKGF yr_Z6M4CFeoK0wodsngAzQ#recenze .. už od samého začátku notebook byl pomalý, sekal se.. I pouhá videa a streamy se strašně sekaly ( ne internetem to opravdu nebylo ), filmy a zvuk z přehravače se sekal. Z Windows 8 1 jsem nainstaloval na windows 10, bylo to ještě horší.. Škubnul jsem s tím a hodil si tam windows 7, v podstatě se to tak o 1 sekundu vše zrychlilo, ale furt se vše strašně moc seká, blbý obraz na youtube a streamech.. Vím, že to není herní notebook, ale očekával ybch, že se aspoň video nebude sekat. Nemáte nějakou radu nebo nějaký nápad? Čím by to mohlo být? Popř. jak to řešit? Samořezjmně na záruku už to nedám, při přechodu na w7. Díky za nápady

si delas srandu?? das do google windows 8.1. media creation tool udelej instalacku a jelikoz maz notebook licence je OEM je tam ulozena navzdy licence i kdyz preinstalujes notebook a nezapomen nastavit bios pro w 8.1. pokud je pro w7 neprecte klic
ps: co cekas od nejlevnejsiho srotu ze ti na tom pojede gtav na ultra/high?