Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Šikovné aplikace pro Android?

Jsem nováček se Smartphonem, jaké aplikace by podle vás neměly na Smartphonu chybět, případně jaké zajímavé kousky sami používáte?

Prosím o nějaké zajímavé a třeba i neotřelé tipy. Pokud možno pouze aplikace, které „žerou“ málo dat :)

Poradil som mu? :-) Poradil. Nevnucujem ho alebo ho nenavádzam, aby si tam tie appky nútene nainštaloval. Len som mu dal prehľad, aké appky používam ja, a ktoré sú celkom nápomocné. :-)

Pokud by napsal aspoň pár základních věcí, k čemu chce telefon používat, bylo by to o něčem jiném.
Kdyby se zeptal třeba na nějakou šikovou navigaci, na nějaké mapy pro cyklisty, na nějakou office aplikaci atd.
Když vezmeš 10 lidí a porovnáš jejich aplikace na telefonu, zjistíš, že těch společných najdeš jen pár.

Ano, máš pravdu. Odpověděl jsi na jeho dotaz. Ale ten dotaz je nesmyslný už od začátku.

na mobilu je nejlepší mít toho co nejméně

Potom ti je mobil na hovno.
Je třeba tam mít to, co potřebuju. I kdyby to mělo být padesát aplikací. Není to totiž jen telefon, ale především kapesní počítač a patřičně tedy k tomu přistupovat. Je blbost nevyužít potenciál zařízení jen kvůli tomu, abych tam neměl nic nainstalovanýho. Na počítači taky nemáš jen prázdnej operační systém s programy, co se tam nasraly při instalaci samotnýho OS, ale nacpeš tam vše, co potřebuješ, nebo co se ti líbí.