Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přechod na 4k - lepší GK

Ahoj,

Někde na jaře jsem se tu radil kvuli PC né pro mě.

Vyšla z toho super mašinka. Monitor EIZO - super. i7 6700K , MSI GTX 980 4G, 4x4GB ddr4, ssd 120gb, Seasonic S12 620W , asus z170p

Jako tahá vše super, ale majiteli to už nestaci a prostě chce jit dál. Chtěl by pořídit zase kvalitní monitor ale 4k, GK co to utahá. Možna zdroj pokud by byl třeba. V tom připadě by byl fajn ten komponentni - kabely ty co sou nepotřeba jsou odpojeny.

Nějaký navrh jakou GK? Monitor? Popřipadě další. Finance nejsou nějak moc omezene tak do 30tis za vse ideal ale uvidime asi by nebyl problem jit kolem 40 - kvalitni monitor je neskutečne znát. O několik tříd jiný obraz.

Diky

Proto jsem to upravil na 40k a psal jsem že neni problwm že se zaridim podle toho co bude zde nabizeno

E: Nevim jestli jsi pochopil, ale tech 40tis bylo jen na grafiku a monitor. Pokud stoji gk cca 20tis a monitor cca 10 tak já tam vidim rezervu. Nepředpokládám že by cpu, deska a pod bylo potřeba měnit.

Osobni tip EVGA nereferencni. Meli by byt tri typy SC, FTW, DT. Radsi na to mrkni na EVGA web, ale SC ma konzervativnejsi takt myslim, DT ma dualBios a FTW je nejvic nataktovana, nejak takhle, si to presne nepamatuju a kterou z nich ti neporadim - dobry budou vsechny.

Jinak nereferencky i MSI a Asus.