Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní myš kolem 1000 Kč

Zdravím.
Vím, že těchto témat už je tu určitě dosti, ale přeci jen se chci zeptat. Potřeboval bych poradit nějakou herní myš kolem 1000 Kč. Nejlépe nějakou na hraní CS:GO. Chtěl bych aby měla funkci tzv. "dvojklik" nebo nějakou podobnou.
Děkuji všem dobrým lidem kteří mi poradí.
Změna předmětu, původně: Herní myš
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Kupoval jsem si Bloody V8. Cena byla něco cca kolem 500,-. Za ty peníze mě dokonale stačí, už jí mám skoro dva roky a pořád jako nová. + k tomu mají nějakej speciální soft, nepoužívám ho, ale dá se tam s tím pěkně čarovat :)