Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem teplota chipsetu

Dobrý den,
mám dotaz na teplotu chipsetu VIA. Dal jsem na chladič senzor a ukazuje 53 stupňů.
Občas se mi stává,že se mi vypne monitor ( LCD LG ) a case běží.
Co stím? Díky

Teplotou čipsetu to nebude, 53 stupňů je pro něj chládek. Grafikou jak to čtu asi také ne, takže začít uvažovat i o možné vadě základní desky či špatném zdroji... Nicméně je dost možné, že nedobře chápu vaši situaci, některým vyjádřením opravdu nerozumím, jako např.

Zkouším testy na CPU- nic, na paměti - nic se nestalo. Monitor se vypne do stanby pozice.

Co tedy znamená nic se nestalo?