Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook za 14k na nejnižší detaily Gta 5

Zdravím. Chci si pořídit notebook, jsem ochoten za něj dát něco málo přes deset tisíc. Chci se tedy zeptat, jestli je na trhu notebook, který by tuto hru v této cenové kategorii rozjel. Já se v tom nevyznám, ani moc nevěřím, že si ji zahraju, ale kdyby náhodou, tak o tom chci vědět. Děkuji za případné odpovědi a přeji hezký den.
Změna kategorie, původně: PC sestavy
Změna předmětu, původně: Gta 5 (Kurt)

Uvažuji tedy nad tímhle notebookem asus-f555lf-dm187t
Všem moc děkuji za rady! Teď se chci ještě ujistit, zda je tento notebook dobrá volba, chci ho používat na běžné běžné věci, sledování filmů, surfování po netu, stahování a případnému hraní her, hlavně toho gtáčka. Aby vydržel, aspoň dva až tři roky... Mám si tedy pořídit tento notebook?

Nelzi, GTA 5 mnohem lépe otimizované jako predchudci, kde GTA 5 rozjede bez problému i PC/Desktop strední trídy.
* Hlavne nepis jak patrí mezi nejnárocnejsí hry jak más ve zvyku, protoze je to hloupost, GTA 5 rozjedou i slabsí sestavy, i XBOX ONE ho má dokonce v 1080p né jak 900p má ve zvyku ..

uz zase nejchytrejsí

• Né, HW mi prochází rukama dostatecne, abych vedel a znal porovnání v otazce vykonu grafickych karet (rady typu co dal Google nevedu), kde GTA 5 nemá nic spolecného s HW pozadavky a optimizaci ze svého predchudce GTA IV na predeslé verzi hure optimizovaného grafického motoru RAGEnigme..

• Minimalni pozadavky pro GTA 5 *Zdroj STEAM :
CPU : Intel Core 2
GPU : GTX 9800 /HD 4870 1Gb VRAM

Pripadne ti nejak v otazce pozadavku nárocná ?

notebookov k vhodných k bežnému používaniu okolo 10000,- nájdeš obrovské množstvo,len akurát si musíš ujasniť,čo je v prípade notebooku bežné používanie,notebook je v prvom rade prenosná kancelária,nie herná konzola na náročnejšie/náročné hry,to nieje bežné používanie notebooku.....