Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Otevření pdf až na druhý pokus.

Zdravím,

objevil se u mě v poslední době problém s otvíráním pdf souborů. Tyto buď přijdou mailem nebo jsou generovány naším účetnickým sw. Projevuje se to téměř vždy při prvním otevření.
Poklepu na soubor a zobrazí se snad horních 10%-20% stránky a pak se ukáže nápis, že soubor je poškozený a že nelze přečíst. Tak AR zavřu, znovu poklepu na soubor a otevře se správně.

Win7 64b, všechny důležité aktualizace. AVGIS, Adobe Acrobat Reader DC verze 2015.017.20053. U toho AR jsem dal aktualizovat i opravit instalaci, ale nic se nezměnilo. Zavirovaný PC jsem neměl několik let. A neříkám to jen kvůli tomu AVG. Čas od času to projedu třeba mbam a adwcleanerm.

Problém zdržuje v práci, ale vždy se na druhý pokus podaří soubor otevřít.

Díky za nápady,co s tím.

Zatím děkuji všem a vyzkouším.
AVG šlo včera hned pryč. Částečně se to zlepšilo.
Sumatru jsem neznal. Vyzkoušel jsem večer doma a dobrý. Teď ráno jsem ji nainstaloval i v práci a je znatelně rychlejší a zatím jsem neměl žadný problém ani s otvíráním pdf z NASu ani při vytváření pdf z účetnictví.
Budu dnes testovat.