Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mam super zostavu a nejdu mi hry na ultra

Moja zostava

Počítačová skriňa Zalman Z11 Plus 1
Počítačový zdroj Corsair CX750M 1 6
Procesor Intel Core i7-4770K
Operačná pamäť Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 HyperX blu Edition
Pevný disk Western Digital Red 1000GB
SSD disk Kingston HyperX 3K SSD 120GB
Základná doska ASUS Z87M-PLUS
Grafická karta GAINWARD GTX760 Phantom 4GB DDR5
herny monitor 24" AOC g2460PG
WIN 8.1 64bit

mam tuto zostavu asi vyše roka a ked si chcem zahrat najnovsiu hru ktora ma slabsie naroky ako je moja zostava tak mi nejde na ultra kde moze byt chyba? hra prikald Battlfield 4 alebo nova beta verzia battlefield 1
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Chyba je v grafické kartě, tohle není high-end aby si poradila s hraním nejnovějších her na nejvyšší detaily, něco takového se montuje do základních herních sestav.

edit: Ta sestava je zvláštně složená. Core i7 4770K jako zástupce toho nejlepšího, co si domácí uživatel koupí, k tomu grafická karta střední třídy a 8 GB operační paměti. To nedává smysl, na rozumnou práci využívající výkon procesoru to má málo RAM, na hraní zase přestřelený procesor a silně podceněný výběr grafiky.

• Az tak nejhorsí ten zdroj není, podle testu stabilní vetve, osobne se jejkch koupy nebráním a nekteré jejich modely jsou opravdu na urovni a to i stabilitou, osazení, zaruka :-)
*Tim netvrdím ze se do sestavy hodí, s 750W je vhodnejsí spís na CF/SLI.

Ale jdi ty prosímtě...

Z diskuze na czc... https://www.czc.cz/aoc-g2460pg-led-monitor-24/1597 10/produkt/2jnlo713log3qbrto16thj71gf/diskuse?cate gory=747luh21a2g3v8qq92391lu7l4

Njn ... - jakobych to nikdy nerikal, ze u herniho panelu a verneho herniho zazitku je mnohem lepsi volbou panel s vyssi obnovovaci frekvenci a nizkym input lagem ;). Moc preju a jsem rad, ze nekdo dalsi prinos 120Hz+ panelu doceni a nebude tady porad jen tlachat jak chce displej s co nejhezcim barevnym podanim na hrani her, kdyz hry todle nemaji sanci vyuzit + bude zatvrzele tvrdit jak vyssi nez 60Hz obnovovacka u panelu jsou vyhozeny penize a marketingovy tah a ze stejne lidsky oko vic jak 24 snimku neni schopny zaznamenat a dalsi takovy pin*dy; :) - jen me mrzi, ze spousta lidi je proti TN panelum, kor tem hernim zatvrzela a neveri prinosum vyssi obnovovaci frekvence, cemuz se porad musim jen smat :D :D

• Uvedeny model AOC ma snad configuraci spise na kancelarskou cinost ?
• Osobne jsem nemel moznost uvedeny model zkusit, nebudu tvrdit jak je dobry, ale nemohu rict ani opak, v otazce porovnani Osazeni/Configuraci konkurenci nabizi to samé co model ASUS ROG typu PG[TN] jen za nisi cenu, coz je snad + jak - ..(tady nekteri nejmenovani nabizi mnohem horsi chlivy a nazyvaji to HERNI xx, pres jeho slabsi CONTRAST nemusi byt hned spatny).
* Osobne mam s AOC dobrou zkusenost.