Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s pc

Zdravím, mám problém s PC a chcem sa spýtať touto cestou že či môže byť chyba v grafike že nebere jej výkon aj mimo toho že monitor a drivery fungujú tak ako majú po následnom zapojení a nainštalovaní? Pýtam sa z dôvodu nedostatočného výkonu v hre ako je napríklad nenáročné CS:GO...

PC ZOSTAVA:
CPU : i5 6600k Skylake
GPU : MSi GTX 960 4GB
PSU : Evga 600B
HDD : Western Digital Caviar Blue 1TB
CASE : Zalman Z9
MB : MSi B150 PC MATE
RAM : 16GB DDR4 2133mHz 4 x 4GB

Problém mám od začiatku vyskladania PC, od tej doby som skúsil preinštalovať OS, drivery a všetky ostatné veci...

No, napríklad mi celkom dlho štartuje OS, alebo proste v hre kde mám mať stálych 300 lock fps mám dropy na 180, a to na tých 300 ich má locklé kamarát ktorý ma podstatne slabšiu zostavu ako ja ale nemu to pod tých 300 fakt nepadne a mne v kuse na 180 dropuje... Inštaloval som drivery z NVIDIA stránky, po vyhladávaní driverov. Ostatné veci sú napríklad že som vybral procesor a skúsil tam dať viacej pasty, alebo som poodpájal komplet celú dosku a zapojil ju znovu...