Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WordPress - Jak jsou nabízeny nové verze?

Ahoj,

Starám se o 2 weby.

U jednoho mi dnes ráno přišel mail ( odesílá plugin Wordfence ), že je nová verze Wordpressu 4.6.1 a že mám aktualizovat. Úspěšně jsem provedl.

Vzápětí jsem se přihlásil jako admin do druhého webu. Ten mi tvrdí, že používám nejnovější verzi 4.6.
3x jsem mačkal tlačítko hledat novou verzi. A pořád mi tvrdí totéž.

Jak to je s těmi verzemi WP?

• Jestli se aktualizuje, tak se muze aktializovat sam, v urcitou hodinu, navic muzes UPdate provést rucne. /*pomoci stahleho WPress.zip
• Podle mne, nejde o verzi samotného WPress, ale prvku WORDFENCE, ktera posila zpravy i mne, ale jde o AKTUALIZACI jeho, né Wpress, kde uvadi, nebo doporucuji prejit na verzi PRO, jelikoz uzivas jeho verzi Free.

Takze co mam delat ?
• Nic, Wpress kdyz potrebuje, tak se aktualizuje sam, dostanes jen zpravu ze byl aktualizovan.
• Pro ostatni prvky, zda-li mas nastavenou aktualizaci na "AUTO", budou se aktualizovat sami, ovsem bych byl velmi opatrny a vse instaloval "rucne" s nahledem kompatibility PLUIG a verizi WPress, jelikoz to muzes nasekat peknou paseku, zda-li neni opravdu optimizovany/kompatibilni s verzi WP, samozrejme neni podminkou a noc se stat nemusi :-).