Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak dlouho může běžet chkdsk?

PC win7 64bit, mb Asus P5Q něco, cpu core 2 duo E6850 3,00 GHz, 8 GB RAM, disk Samsung HD403LJ. PC se mi zdálo pomalé. Nějaký zjevný problém v sw jsem nenašel. Zkusil jsem spustit chkdsk vč. kontroly povrchu. Naplánovalo to po restartu. Už to běží 2,5 hodiny. Chybu to zatím nenašlo ale konec neumím odhadnout.

Jak dlouho může běžet chkdsk na 400 GB disku?

Trvalo to 3,5 hodiny a už to doběhlo. Zatím se zdá, že je PC o chlup rychlejší.
Nainstaloval jsem nové verze LibreOffice a Cutepdf, java, Firefox, Thunderbird, a problém s pomalostí a kousnutím LibreO Writeru při exportu do pdf nebo tisku do Cute, už se neprojevuje. Uvidíme, až se vrátí kolega konstruktér a spustí SolidEdge.