Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou venkovní IP wifi kameru

Zdravím. Doporučíte mi wifi kameru na hlídání dvora? Nechci nic drahého, tak do 3tis. Chtěl bych to propojit s androidem. Prostě aby mě informovala na mobil o pohybu a měla slušné rozlišení. Jde mi hlavně o Vaše zkušenosti, protože na netu jsem našel zpoustu produktu, ale nejsem zrovna it specialista a nedokážu si vybrat. Kameru bych chtěl koupit tady, nic ze zahraničí. Děkuji.

Lebo spojenie cez wifi je problematické (dosah, signál...) a v prípade, že na 1 AP budú pripojení aj užívatelia, ktorí by radi na internet bude to des a hrúza...

Potřebují pokrýt oblast tak do 15 metrů od kamery

záleží či sa jedná o neajký výsek oblasti, alebo väčšiu plochu (myslené kruhová oblasť 15m...)

Problém bude v noci - úplná tma (IR prisvietenie v kamere neosvetlí celých 15metrov)...

Tiež si polož otázku na čo primárne má kamera slúžiť. Samotné sledovanie online čo sa práve deje je k ničomu, potrebuješ nahrávky aj niekde ukladať...máš predstavu alebo to máš nejako vyriešené?

Načrtol som Ti len zopár technických záludností a Ty si stále meleš len a len o wifi...
Kúp si čo chceš... = vonkajšiu kameru, ktorá má možnosť ukladať záznam na sd kartu a cenou neprevýši Tvoj rozpočet...
S Tvojimi znalosťami ju akurát tak dokážeš možno prišroubovať na stenu...O nastavení si nechaj len zdať...

Nemelu o wifi, jen odpovídám na Tvé otázky co se tyče wifi. Netrvam na wifi připojení. Jen nechci nic drahého a komplikovaného. Do teď jsem používal dva mobily s aplikaci, která mi posílala fotky a také to fungovalo. Pokud to není reálné za tuto cenu, stačí napsat a nezpochybňovat moje znalosti. Já ty tvoje také nezpochybňuji.

To chces peknu hlupost.
Zaznam na kamere si da len blbec, pride zlodej, zostreli kameru kamenom, co ju zhodi nejakym kutacom, zoberie zo sebou a zaznam mas kde? U zlodeja. Si myslis, ze kradnut chodia len nejake tupe sproste socky?
Druha vec je posielanie obrazkov na mobil. Ok nastav si detekciu pohybu spolu so zasielanim obrazkov na mobil...a zachvilku mas mobil preplneny fotkami z kamery a tvoj datovy pausal bude vycerpany za par dni.
Este nieco ine si videl vo filme a chcel by si to?

Dobra kvalitna outdorova wifi kamera s antivandal prevedenim, prisvitom a slusnou optikou (realne fullHD) ta bude stat minimalne 4-5k CZk.
Dalej musis ukladat niekde zaznam (SD karta je blbost pokial sa da ku kamere dostat) a zabezpecit jej prepojenie na net (mat verejne ip adresu, forwardovat porty a pod).