Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Má teď smysl kupovat PS 4 ?

Dobrý den,
jelikož PS4 teď klesá na ceně kvůli vydání slim a pro verze, myslíte, že má smysl teď koupit třeba nějakou ojetou obyčejnou PS4 ? Nechci kupovat novou, vždy jsem byl na pc a nevím jestli by mě to chytlo, tak do toho nechci investovat majlant.
Budou na to fungovat pořád hry ? Nebo se budou dělat jen primárně na ty nové PS ?
Děkuji za odpověď.

PS4 a PS4 Slim je presne to iste, len Slim je mensi. PS4 Pro je o trochu vykonnejsi. Sony slubilo, ze vsetky hry, co budu vychadzat, budu zarucene kompatibilne ako s PS4 Pro, tak aj s PS4 (ale vsetci pozname PR, ze ano). Pokial ides kupovat bazar, nema u teba zmysel uvazovat nad Pro.