Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Váš tip na mutimedialní přehrávač

Jaký používate mulimedialní přehrávač (nejlépe free) a máte s ním dobrou zkušenost a doporučili by jste.Sama jedině používám GomPlayer je do něj i čeština.Rády bych změnu a nevím který zkusit.Je jich mraky ,ale vždy pár kousků je in.Moc děkuji za Váš tip

Můj favorit je J. River MEDIA CENTER.Nedám na něj dopostit.Sice nemá čestinu,ale .....Umožňuje přehrávání hudebních souborů, ukládání zvukových CD, vypalování CD/DVD, správu vaši sbírky digitálních médií, konverzi multimediálních souborů, poslouchání webrádia, sledování a záznam TV/DVD, tvorbu vlastních vizualizací (Visualization Studio), tvorbu vlastního prostředí pro poslech (DSP Studio), editaci zvukových souborů, tvorbu playlistů, úpravu tagů, tvorbu štítků a obalů na CD/DVD, a další. Podporuje přes 80 formátů multimediálních souborů, podporuje populární přenosné přehrávače (vč. Apple iPod, Sony PSP a PlaysForSure)