Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Váš tip na mutimedialní přehrávač

Jaký používate mulimedialní přehrávač (nejlépe free) a máte s ním dobrou zkušenost a doporučili by jste.Sama jedině používám GomPlayer je do něj i čeština.Rády bych změnu a nevím který zkusit.Je jich mraky ,ale vždy pár kousků je in.Moc děkuji za Váš tip

VLC je moc šikovný, zvládne i poškozené soubory, ale např. přehrávání titulků v něm vyžaduje trochu složitější úkony a správný formát titulků (.srt). Umí toho hodně, ale musíš se ho učit používat.

Můj nejoblíbenější, nejhezčí a nejlíp ovladatelný je KMplayer. Poškozené soubory umí taky. Tyhle dva (VLC a KMplayer) mám a přehraju všechno, i když jsem neinstaloval žádné kodeky.
kmp.zip

Stáhneš ho nejlíp pomocí nějakého download manageru, protože stahování jde pomalu a může se i přerušit. Námaha ale stojí za to. Stažený ZIP rozbalíš do nějaké složky a přehrávač zapneš poklepáním na KMPlayer.exe. Z něj si udělej zástupce a dej si ho třeba na plochu, abys nemusela pokaždé hledat KMPlayer.exe. Tahle jednoduchost má výhodu v tom, že si ho na flashdisku můžeš přinést do práce nebo do školy a nemusíš ho nikam instalovat. Jede přímo z flashky. Jediná věc, která se mi nelíbí, je v posledních verzích předvolený skin. Ale dá se nahradit druhým, K-AMP5.ksf, ten bývá obsažen ve složce "skins". Všechno můžeš měnit v Menu, které se otevře klepnutím pravým tlač. myši na okno přehrávače. Nejdřív si zvol češtinu pod položkou Language a dál už všechno poznáš. Tady je návod, jak ukládat nastavení do složky programu kvůli snadnému přenášení.
www.portablefreeware.com

Ked uz tu hovorite o prehravacoch tak sa na nieco spytam. Skusal som ten KM player, len neviem pohnut s titulkami. Vzdy sa zobrazuju v strede obrazovky a ked ich posuniem nizsie tak zmiznu pod cierny pas vo filme (film je vo formate 16:9). Ja by som ich chcel dostat prave na ten cierny pas. Asi som fakt lama, viete mi niekto poradit? :-[

Na XP mi to uz funguje, ale na notase, kde je Vista mi to nepomohlo vobec. Skusal som prepinat snad vsetko mozne v sekcii titulky. Nemoze to byt tym, ze titulky vykresluje nejaky kodek z toho KM playera rovno do obrazu? Vo Viste mam nainstalovany len divx a xvid, ziaden titulkovy filter by tam byt nemal.

KM neni primarne direct show prehravac - takze nepouziva systemove filtry a kodeky resp. prvne vyuzije co ma a pak se mu daji vnutit i ty systemove (vse v nastaveni-priority).
vistu nemam - poradim obecne -
stahnout novejsi KM
pokud u visty jeste existuje rezim kompatibility (vlastnosti exe) tak ho zkusit pustit jako pro win 2k/xp
podivat se poradne do nastaveni KM nastaveni / zpracovani titulku
taky muzes aktualizovat komponenty

edit // nastaveni / ovladani filtru / externi filtr ovl. titi odskrtni - co to udela

Momentalne ten notas uz nemam pri sebe, neskor vyskusam. Mam este jednu lamersku otazku: Ako mam urobit, aby sa mi na monitore aj na TV prehravalo to iste? Doteraz som pouzival GOM Player a ten sa dal hned po instalacii nastavit na TV-out rezim, v tomoto KM som sa hrabal v nastaveniach, ale akukolvek zmenu spravim, prejavi sa len na monitore, nie na TV.Obraz na TV sa po spusteni filmu prepne na celu obrazovku, Ide o to, ze je obraz moc roztiahnuty (ako keby 4:3, zatial co film je 16:9) TV-out mam rieseny cez S-VHS kabel na grafike GeForce 6600. V nastaveniach grafiky mam ako doteraz prepnute Celoobrazovkove zobrazenie na sekundarne.

Jakou verzi Foobaru používáš? Já skončil u 0.8.3 (nějaká extended verze...). Nula-devítkovou jsem nenasadil, páč neumí gap killer (nebo aspoň neuměla), kdežto v nula-osmičce jsem s touto funkcí spokojen (tak na 95%). Přechody v roztrackovaných koncertech opravdu ve velké většině případů nelze rozpoznat.

Skus si prehladat adresar C:\programy, hladat subor
mplayer2.exe
Stary dobry mediaplayer 6.4, jednoduchy ziadne nezmysly a spusta sa okamzite, nie s 2s opozdenim ako kdejake nove nezmysly, a v okne je len to co pozeras a nie ze polovicu okna zaberaju blbosti ako v novsich wmp :), a je na kazdom PC s Win.

Můj favorit je J. River MEDIA CENTER.Nedám na něj dopostit.Sice nemá čestinu,ale .....Umožňuje přehrávání hudebních souborů, ukládání zvukových CD, vypalování CD/DVD, správu vaši sbírky digitálních médií, konverzi multimediálních souborů, poslouchání webrádia, sledování a záznam TV/DVD, tvorbu vlastních vizualizací (Visualization Studio), tvorbu vlastního prostředí pro poslech (DSP Studio), editaci zvukových souborů, tvorbu playlistů, úpravu tagů, tvorbu štítků a obalů na CD/DVD, a další. Podporuje přes 80 formátů multimediálních souborů, podporuje populární přenosné přehrávače (vč. Apple iPod, Sony PSP a PlaysForSure)