Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prosím o radu v Biosu

Mám desku od Abitu, P4 typ přesně nevím a naskytl se problém takový: Taktoval jsem CPU z 1,8Ghz na 2Ghz nechal jsem proběhnout 4 hodinový zátěžový test a a teplota mi nepřekročila na CPU 60°C a na zakl. desce 50°C. Pak jsem šel zpět do biousu a zapnul jsem tam funkci automat. vypnutí při 75°C a funkci vypnutí při selhání větráku. Můžete někdo poradit co s tím pls??? Potom se pc vypnul a uz nenaskocil... :( dystak pisnete na mail soltysj@seznam.cz

:-)Tak se mi to povedlo. Vyndal jsem baterku zkousel sem to po hodine a zas to samy... tak sem pockal celou noc a slo to:) Volal sem do servisu jestli by mi neporadili co s tim a tam me pekne vyfuckovali ze prej se mam u nich objednat a bla bla bla... Jeste ze sou takovy dobry lidi jako vy!!! Dik moc:beer::-)

Přijde dědeček k doktorovi:
"Pane doktore, dejte mně něco, všichni dědci u nás pořád vykládají, kolik mají ženských a co s nima dělají, jenom já nic!"
"Ale dědo, ve vašich letech, na to už nic není!"
"Tak co mám dělat?"
"No co by, lžete jako ostatní!"

Tobě doporučuji totéž, zapoj fantazii a ...