Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem monitor s VGA vs GeForce GTX 1060

Zdravím všechny,
pořídil jsem si novou PC sestavu s grafickou kartou GeForce GTX 1060...bohužel mě blbce vůbec nenapadlo, že nastane problém s připojením monitoru S VGA kabelem.....vím, že se dá pořídit redukce na DVI, ale spíš mě zajímá, zda má toto smysl a využiju tak naplno (převážně ve hrách) výkon grafiky nebo je lepší jít do nového monitoru (teď mám Samsung S22B150)....díky za odpovědi.

tak problém nevyřešen. Koupil jsem v alze tuto přechodku DVI/VGA, ale jak jsou u té pacičky ty čtyři piny (v červeném kroužku na obrázku), tak na grafické karté nejsou, čili tam přechodka nejde dát. To je více typů těchto převodek? díky!

ci0kk3