Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se sestavou/monitorem

Dobrý den,

koupil jsem si zdroj Seasonic S12II-520 520W a grafickou kartu Sapphire Radeon NITRO+ RX 480, 4GB GDDR5 jak mi bylo porazeno. Teď k problému: zdroj i grafika namontovány (snad správně, grafika svítí a PC jede), ale jakmile chci zapnout PC tak mám jen černý monitor, mám to propojené HDMI kabelem, a zkoušel jsem to i s redukci HDMI/DVI. Grafiku jsem zas prohodil zpátky a na staré grafice mi to taky nejde přes HDMI. Mám i měl jsem to zapojené pomocí DVI/VGA. Monitor - Benq GW2470H FHD - LED monitor 24". PC sestava - intel core i7 4770 3,4GHz Haswell, 16384 MB DDR3, 2000 GB HDD, nVidia GeForce GT640 4096 MB.

Poprosil bych o radu zda li je něco špatně zapojené popř. jestli je třeba něco dokoupit či reklamovat.

Děkuji

si tam prohazuješ jen tak grafiky nVidiaxAMD? to je na rozjebání systému, ještě se někdy do toho plete win update a cpe ovladače na grafiku, kterou už ani nemáš, zvlášť u Win 10, takže nej před výměnou je odpojit internet a použít DDU, nebo hned po použití DDU v nouzovým režimu je potřeba vypnout PC a vyměnit GPU

*DDU http://www.guru3d.com/files-details/display-driver -uninstaller-download.html