Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem win10 drivers

Dobrý den.
Dostal se ke mě hp probook 4535s, a rád bych tam nainstaloval win 10. Jenže na stránkách výrobce jsou ovladace jen do verze win 8,1.
Mohu tam nainstalovat ty z 8,1 nebo nekde sehnat zvlást ovladace pro win 10 ?

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
když to nemá od výrobce podporu pro w10: zkusit najít chipset driver u výrobce chipové sady základní…
lední brtník 16.09.2016 20:11
lední brtník
Proc Fizlacky system ?! :-)
WPshell 16.09.2016 20:17
WPshell
normální systém se dá zabezpečit a neschopnému systému je po tom prd - reaguje tak, jak chce adminis…
lední brtník 16.09.2016 22:43
lední brtník
četl jsem že ty "špion" věci se dají po chvilce casu povypínat. Nevím jak je to po tom Anniversary u…
TomášJur 16.09.2016 22:56
TomášJur
Panika z příliš mnoha informací. Normální Windows,tak jak byly třeba osmy. poslední
kozakl 17.09.2016 15:15
kozakl

když to nemá od výrobce podporu pro w10:
zkusit najít chipset driver u výrobce chipové sady základní desky notebůů. pokud by ani ten neměl podporu win10, do upgrade bych nikdy nešel.

jistě, w10 si nainstalují nějaké generické ovladače a "něco chodí". ale pak místo normálního používání každý měsíc řešíš brečící uživatele, že je něco špatně.
a zvláště po anniversary update si může jejich fízlácký systém dobrovolně nainstalovat jen úchyl.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru