Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sdílení internetu z pc v mobilu

Zdravím,
Chtěl bych sdílet internet z pc v mobilu Gsmart Classic,
bohužel ani přes usb ani přes bluetooth sdílet internet nejde,
vše je připojeno tak jak má, u bluetooth i přes usb je viditelné příjímání i odesílání ale v konečné fázi mi to hlásí Připojení k internetu není k dispozici, zkoušel jsem nastavit ručně konfiguraci sítě ale neúspěšně, jak při automatické konfiguraci a ruční konfiguraci sítě stále hlásí připojení k internetu není k dispozici.
Pokud někdo ví čím by to mohlo být budu rád za každou odpověď.

Kdyz se podivas na tu aplikaci do Google Play, tak ma vic negativnich hodnoceni nez pozitivnich. (A to je placena app.) Proc? Protoze sdileni internetu z pc do mobilu Android neumoznuje a autor musi do systemu pridat kod, kterym to zprovozni. A je zrejme, ze vzhledem k tomu, ze si vyrobci kazdy upravuji Android jak chteji, tak to mimo autorem vyzkousene, nejspis nepujde.

zvyčajné záleží od mobilu k mobilu, nekteré to zvládnu bez nejakých dalších blbovín, nekteré nepujdou ani kdyby tam nainštaloval neviem čo. Když výrobca mobilu to nemá tak spravené, tak nejaká aplikace nič nezmôže.

Co jsem cetl, tak potrebny kod si u svejch mobilu doprogramovalo jen HTC. Ale v podstate to tam muze dodat kdokoli formou aplikace, proto se vyzaduje ten root, bez nej to jit nemuze. Problem nastava, ze treba, kdyz to programator odladi na cistej Android, tak to pravdepodobne nepobezi na Touchwizu atp.

Takže jen přes wifi hotspot

Teď trochu jiný dotaz,
mám Gsmart Classic s Android verzí 5.1,
asi před 2 měsíci jsem prostřednictvím předinstalované aplikace "Software Update" aktualizoval firmware z Classic_v1.044.17 na Classic_v1.057.28, a od té doby se mi sami zapínají Instalace aplikací z neznámých zdrojů, tím se instalují různé aplikace bez mého vědomí, (příklad: během večera 'spánku' mám ráno po probuzení když se podívám na mobil aplikace které jsem neinstaloval) .. Tak mě napadlo jestli není mobil nějak 'napadený', udělal jsem test na virus či malware a ukázalo se, že mám malware přímo v té předinstalované aplikace Software Update.. Jelikož nemám root (nedaří se root provést, zkoušeno přes kingoroot, towelroot atd.. - nedaří se nainstalovat ovladače k tel. potřebné k rootnutí přes PC - i když stáhnu origo ovladače přímo ze stránek gsmartcm.com) nemohu tedy aplikaci (malware) smazat.. Další problém je sekání Live přenosů (třeba na čt sport), záznamy a jiné videa jdou normálně bez sekání - sekají se jen Live přenosy což nechápu (stejný live přenos zkoušen na Samsungu a bez sekání, seká se jen mě na Gsmartu) tudíž připojením to nebude, nevím jestli to třeba není tím malwarem.. Live přenos mi nejde spustit v mozille ani v chrome, přitom 3 týdny zpět se normálně spustili, nepomohla ani přeinstalace.. Zkoušel jsem přejít zpět na předchozí firmware tedy na Classic_v1.044.17 ale nějak se mi to nedaří, CWM mám v činštině..
Pokud stím má někdo zkušenost nebo víte jak to vyřešit, budu rád za každou radu. Děkuji

Otazka je zda se da verit tomu testu a v te predinstalovane aplikaci je skutecne malware.

Jinak ale je to Gigabyte Gsmart, tim je receno vse. U tehlech pochybnejch mobilu jako je Gigabyte, Prestigio a kdejake dalsi rusko nebo cina, je zabudovany malware vcelku normalka.

Chtelo by to customROM zbavenou balastu, ale koukam na needrom.com a nic tam neni, no zkus jeste pohledat pres google.

Co se tyka CWM v cinstine, tak to jsem taky kdysi na mobilu mel a na netu jsem si nasel pro tu svou konkretni verzi CWM preklad do anglictiny, takze se v tom dalo orientovat a preinstalovat si skrz to ROMku, zkus pohledat, treba take najdes.

Souhlasím s Redmarxem. Zprávu o malware na Androidu bych prostě zavřel a tím je pryč :-)
Zkuste se najít Cyanogen Mod. Prý je nejlepší. Já jsem pro svůj čínský ZTE Blade V našel jen upravenou verzi z druhé ruky z nějakého jiného modelu. Systém byl fajn. Rycjlejší boot, plynulejší chod, ale nefungoval mi modem, foťák a rádio, tak jsem tam kopnul spátky origo systém.