Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hry pro více hráčů na jedné obrazovce

Ahoj,

jak by se daly souhrným názvem označit hry typu:

Helldivers, Gang beasts, Mashed, Overcooked, Worms armageddon, atd.

Coop hry pro více hráčů nelze použít, protože né vždy spolu hráči spolupracují.

Napadá mě: Hry pro více hráčů na jedné obrazovce

Ale to je takové kostrbaté označení. Nevíte o lepším. Díky.

Local MP je vpodstate LAN a split screen je rozdelena obrazovka, coz minimalne u wormu neni (ostatni hry neznam). "Multiplayer" jako maji worms (turnbased kdy se stridaji hraci) se zove hotseat. Pokud hraje vice lidi najednou na jedne nerozdelene obrazovce, je to single screen/shared screen. Couch multi je souhrnne oznaceni pro hrani vice hracu na jedne konzoli/obrazovce, at uz splitscreen, hotseat, nebo jine "podkategorie".