Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno RAM paměti z číny - je možnost funkčnosti?

Ahoj,

sháním (v tuto chvíli ne pro mě) paměti DDR2. Pamět o velikosti 4GB/modul je téměř nesehnatelná. Na alze mají https://www.alza.cz/patriot-8gb-kit-ddr2-800mhz-cl 6-signature-line-d267479.htm?catid=18843585#recenz e, ale 4tis je docela kotel. Co jsem tak stačil zjistit, 4GB se mooc nedělali a ani bazar moc nepochodí. Navíc většinou 800MHz a větší časování. Ale to ej v tuto chvíli asi jedno.

Natrazil jsem na ebay na tyto HIGH DENSITY BEST QUALITY---- ramkyhttp://www.ebay.com/itm/NEW-8GB-2X-4GB-DDR2-PC2-64 00-800MHZ-240Pin-AMD-DIMM-Hgih-Density-Desktop-Mem ory-/111471714463?hash=item19f43b609f:g:qmwAAOSwZd 1VYrYw. Je mi jasné žeto nebude nic super ale je jich tam kotel (nabídek) a již u několika je přes 1tis prodaných kusů.

Má cenu nad tím vůbec přemyšlet? Díky za všecky názory

ASUS M4N78-AM

2 x DIMM, Max. 8 GB, DDR2 1066/800/667 ECC,Non-ECC,Un-buffered Memory
Dual Channel memory architecture
*Due to AMD CPU limitation, DDR2 1066 is supported by AM2+/AM3 CPU for one DIMM per channel only.
*Refer to www.asus.com for the memory QVL (Qualified Vendors List)

Teď na to koukám že dualchannel by stejně s 1066 nešel. Ale to je mi v tuto chvili jedno. tyto pameti samozřejmě nejsou v listu, protože nemají ani žádné označení/typ

To mnozstvo chipov na tej fotke je divne, ale vela chipov je dobre, to je potom presny opak slova high density, co by bolo zle = malo chipov = problem, cinan nevie co pise, cinan ma rad slova high super hyper mega pecka bomba gold, pise ich aj na psie hovna, alebo je fotka fake. Ved uvidis. Fungovat by to malo ak to neni single rank.