Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Alternativa pro rs gallery

Ahoj všichni,
sháním alternativu za galleryproject.org byl to redakční systém pro galerie kde se dali udělat práva zobrazení pro registrované a tak.

je pro mne prioritní aby moje galerie byla na mém serveru a aby k ní měli přístup jen registrovaní kterým vytvořím účet.

Budu tam umisťovat fotky mého narozeného syna a nepotřebuji aby na něj koukal kdejaký úchyl snad mě chápete.

nechci to umisťovat mimo můj server z důvodu že věřím jen sám sobě a galerii výše jsem využíval pro svůj motoweb ale bohužel jim skončila podpora a tudíž standardy zabezpečení nefungují :-(

Předem mnohokrát děkuji :-)

To je na CSM dostčující.
Na WServer se hodně používá MS-Galerryalery, na servery (jako tvůj) PHP [5-6?], jsem ti našel LIST CSM, najed si až po PHP https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_content_mana gement_systems
Jen bych ti chtěl poradit, zkus alespoň 3, zkus to trochu administrovat, pak stejně uvidíš sám, který jak to napsat, Pravý :-)

Na instalaci, se dá
používal Matrix, ale ve většine případu stačí stahlé CSM jen rozbalit do [ROOT jedna z nejdůležitějších věcí] přes <FTP>, přes průzkumníka Windows (musí byt aktivovany), nebo přes známější FileZilla.

Do vyhledávání napiš "CSM PHP PHOTO GALERY", kde za chvíli nakdeš nějakého oblíbence ;-)
Zkušenost bych měl více s WServer, tak se omlouvám ta Medioc odpověd :-p, ale kdybych měl napsat něco víc, to bych opisoval z Bingu.
Podivej se třeba po KOKEN CSM, více alternativ http://www.trixhub.com/free-open-source-php-photo- gallery-scripts/

INFO : Instalace z Matrix, má i tu vyhodu, ze určité CSM mužes vybrat z jeho nabídky, což hodně pohodlné.