Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tip na telefon pro babičku

Můžu poprosit o tip na telefon pro babičku? Ne chytrý, ale ani ne Aligátor, kde je vše tak velké, že je to vidět z 10-i metrů. Takže karta typ mini-SIM, s foťákem (raději více než základních 0,3 megapixel), přiřazení fotek ke kontaktům při vyzvánění (to asi není vždy standartem), výhodou by byla svítilna zapnutá samostatným tlačítkem přímo na telefonu. Děkuji.

Babicka co pouziva klasicke nokie, si poměrně rychle a ráda zvykla na Lumii 520. Možná i tudy vede cesta. Jen u ní to ukoncila baterie. Presto ze vydrzela bez dat a pod pres 2 dny, neni to týden... Ale bylo to jen jako test takze si myslim ze to dopadlo dost dobře. Asi by si ji nechala, ale ja jsem ji ju dal a jí to pořád bylo blbé že mi za to musi (chce) - ja po ni nic nechtěl- něco dat atd... Znate to nedaji si rict

Vím,jednu jsme koupili a je to na zlost. Neumí vůbec nic.

Prosil bych o vysvětlení. Jsou to šunty, protože jsou nespolehlivé, nebo proto, že neumí vůbec nic? To totiž není vada, ale přednost. Já chci telefon, který umí jenom telefonovat a psát SMS. Ještě se hodí budík. Momentálně mám Aligátora, i ten má věci které nechci, třeba foťák nebo rádio.

Ne to vůbec není vtip. Od roku 1995 mám třetí mobil. První byl Phillips FIZZ, druhá Nokia 3310 (funguje dodnes jako záložní) a teď Aligátor. Já vím velice dobře, co všechno tzv. chytré telefony umí, ale ke svému životu to nepotřebuju. A navíc nemusím mít obavy při používání internetového bankovnictví, že mi někdo nabourá účet.

Momentálně mám Aligátora, i ten má věci které nechci, třeba foťák nebo rádio.

Také mám Aligátora. Ale asi starší nemoderní typ, bez rádia i foťáku. S monochromatickým displayem, s mechanickým zamykáním klávesnice na boku a baterkou. Maximální spokojenost.

SMS jsem napsal naposledy snad před deseti lety. Ty píšu (pokud nelze použít e-mail) výhradně z PC z nějakého SMS portálu zdarma.

Budík nepotřebuji, vstávám, když se vzbudím :-p Ale ten můj stroj ho má.

Tohle:
http://www.mobinfo.cz/aligator-a330-dedo-kde-jsi-r ecenze/