Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ako opravit flashku vypadnutu z puzdra ?

vyberal som ju z portu a v ruke zostal kryt a v porte flashka
nezda sa, ze by to bolo prichytene lepidlom. ako to tam mam zase nandat ?

problem je, ze naspat to uz nejde. asi to tam bolo len nasilu vtesnane, lenze ked to tam budem rukami sukat, tak sa to zlomi v tom pajkovacom spoji, kde zacina usb 'hubicka'.

co s tym ?

[1QG6x25.jpg]
[ldy9j2z.jpg]

Jestli je skořápka nepoužitelná, tenkrát jsem na to používal staré klávesnice, kde jsem vyloupl třeba 2x SHIFT, na jedné straně jsem pilníkem na nechty udělal 2mm průřez, vložil jsem USB KLÍČ dovnitř a přilepil druhou polovinu.
""Jestli tomu nerozumíš, zkrátka jsem ho dal mezi dvě stejné 'klávesy', ale nevím zda-li je to odpověd, jakou jsi očekával :-)