Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam a heslo od email

Dobrý den.
Mám problém v tom že jsem na účtě od steamu nebyl už 3 měsíce, a mezitím jsem si stíhl přeinstalovat pc, a včera jsem se chtěl přihlasit na účet a něco si zahrát a chce to po mě kod z email, jenom že problem je takový že nevím heslo od email a nevím co dělat.. zkoušel jsem všechny kombinace od email a obejit to nějak .. ještě je možná nějaká možnost to udělat přes kamošuv pc protože on má ten muj steam a on je normalně přihlašen.. tak jedině nějak změnit email nebo fakt nevím. Nevíte jak to udělat ?

Rekl bychm ze bez puvodniho emailu email nezmenis (pak by steam guard jaksi postradal smysl, kdyby se ti nekdo dostal na ucet a jednoduse si zmenil email). Asi to budes muset resit pres podporu a dokazat ze jsi vlastnikem uctu (vetsinou chteji screeny nejakych CDkeys pokud sis tam aktivoval fyzickou kopii hry, nebo cislo karty, pokud jsi platil kartou).