Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil 2-3tisice

zdravim, budu kupovat mobil, tak se chci zeptat jaky nejvhodnějši byste mi poradily okolo 2 maximalně 3 tisíc kč? nejsem naročny uživatel, potřebuju ho jenom na YT, FB, volání, semta nejaka fotka a nenaročna hra, jinak nic. přemíšlím že bych zkusil i Windows, tam se mi zatím docela líbí Lumia 550 :) díky za rady :)

Ještě ta L550 nemá "statický" kompas. Tzn. bez pohybu neukazuje směr (až při pohybu a zapnutém GPS). L640 to má, takže L650 asi taky, ale jsou větší a dražší. Možná L640 v nějakém doprodeji je ideální kup (je na ni upgrade na W10).

Tak Lumia 550 neni zadnej zazrak a osobne ani zadarmo, ovsem za ty penize nic lepsiho stejne nesezenes a koupis-li nejaky Android do 3 tisic, tak to bude jeste horsi nez ta Lumia 550. Jinymi slovy, pokud chces takhle levnej foun, tak by sis mel byt vedom, ze od toho nemuzes moc ocekavat a Lumia 550 je v te nabidce nejlepsi, ikdyz je to jako jednooky mezi slepymi.

Tak nastejno, tezko rict, lepsi v tom, ze to ma Android a 2GB RAM, takze uz se to nebude sekat. Ale zase neni LTE, takze na mobilni internet v podstate ne. Rozhodni se dle vyuziti mobilniho netu, ja bych do mobilu bez LTE dnes rozhodne nesel.