Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde najít schema pro UPS Atom-600?

Po zapnutí UPS ani nesvítí LED.
Rozdělal jsem ji. 1 krabice je vlastní UPS a ve druhé je akumulátor.
Proměřil jsem běžným měřákem kabel ze zásuvky, Na zadní stěně je něco jako tlačítko - že by nějaká chytrá pojistka? Má to nápisy KUOYUH, 88, 250 /125 V, 5A. Má 2 kontakty a podle ohmmetru je mezi nimi 0 ohm.
Pak to jde přes filtry do elektroniky, ale tam už se nechytám.
Bohužel jsem našel jen uživatelský manuál:
http://www.voltronicpower.com/oCart2/index.php?rou te=product/product&product_id=87
http://www.voltronicpower.com/oCart2/files/manual/ Atom_quick-guide-v1.1.pdf

Nevíte, kde najít schema?

Na zadní stěně je něco jako tlačítko - že by nějaká chytrá pojistka?

to ako vazne sa chces ondit to dacoho ako ups, pokial neovladas ani taketo zaklady?
ano, je to poistka na sposob istica, ktoru mozes stlacenim resetovat.

pokial mas dostatok rozumu tak sa vykasles na kriesenie cinskeho volacoho za 50eur a budes a venovat veciam, ktore riesit dokazes.
Pokial nie, tak sa schemy kadecoho samozrejme najst daju, vyskusaj napr. eservice.info a podobne.