Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pokazeny instalator

Dobrý den,jakmile sem preinstaloval windows xp profi,tak me nejsou nainstalovat ovladače na základní desku.Jsou to ovladace Nforce a maj naky nvidia instalator,ale jak prebiha priprava instalace,tak pak se instalator vypne a dal se nic neděje.Nevíte čím to je? nebo jak to opravit?

V tych windows mas nejaky servicepack? (ovladacie panely - system - prva karta, "Microsoft Windows XP blabla servicepack kolko?")
Aku mas dosku? (ak nevies tak si stiahni zo slunecnice.cz program everest home a napis sem aku mas dosku). Spravne ovladace si potom stiahnes zo stranok vyrobcu dosky.

Preinstaloval si Win cez stavajucu instalaciu alebo si Win instaloval nanovo? Ak si to preinstalovaval cez stavajucu instalaciu bolo to presne to iste instalacne CD ktore bolo pouzite predtym na instalaciu Win na tom PC? Menil si nieco v PC (zakladnu dosku apod?).
Achjo. Informace.

P.S. ak si to len preinstalovaval tak skus uplne cistu instalaciu (vcetne zrusenia a znovuvytvorenia oddielu v instalatore Win) ale prides o vsetky data na disku (takze predtym vsetko zalohovat, dokumenty, maily, oblubene polozky apod).

To si dost optimista. Skor najdes ihlu v kope sena. Menil si nieco v PC (hardware)?
Ovladac je tu http://www.gigabyte.com.tw/Support/Motherboard/Driv er_Model.aspx?ClassValue=Motherboard&ProductID=188 1 &ProductName=GA-K8NSC-939
stiahnut ten pre chipset, WinXP (ne 64bit).
Ak to nepojde tak asi skusit v spravcovi zariadeni si dat zobrazit skryte zariadenia a zariadenia ktore sa tykaju chipsetu skusit zmazat a restart, ak to potom este nabootuje, tak skusit znova nainstalit ovladace.
Este predtym v ovladacich paneloch - pridat/ubrat programy, si pozri co tam mas od nvidie a daj to odinstalovat, restart, a skusit nainstalit nanovo tie ovladace.

.. si si isty ze sa tie ovladace nenainstalovali (ked sa to "vypne a nic se nedeje" tak su mozno uz nainstalovane). Aky mas s tym PC vlastne problem?

installshield nema s windowsami nic spolocne (na rozdiel od .msi instalatorov)

Co chces opravovat ked ani zdaleka nie je jasne v com je vlastne problem (a ci vobec je nejaky problem). Stiahni ten ovladac co som dal na neho link, a skus. Napis ake zariadenia su nenainstalovane a co sa o nich v spravcovi zariadeni pise (pravy klik vlastnosti). Z tej stranky na ktoru som dal link si stiahni vsetky ovladace ktore tam su pre WinXP (ne 64bit) a nainstal ich a potom sa pozri do spravcu zariadeni.

... tak pak se instalator vypne a dal se nic neděje

ovladaci panely/nastroje pro spravu/prohlizec udalosti
----
zjisti chybu
---
tusim ze nejake drivery potrebuji ke spusteni NET.Framework od microsoftu - treba je to i tvuj pripad
---
restartoval jsi?
---
je tvuj instalator typu exe nebo je tam i soubor s priponou *.inf ?