Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pokazeny instalator

Dobrý den,jakmile sem preinstaloval windows xp profi,tak me nejsou nainstalovat ovladače na základní desku.Jsou to ovladace Nforce a maj naky nvidia instalator,ale jak prebiha priprava instalace,tak pak se instalator vypne a dal se nic neděje.Nevíte čím to je? nebo jak to opravit?

... tak pak se instalator vypne a dal se nic neděje

ovladaci panely/nastroje pro spravu/prohlizec udalosti
----
zjisti chybu
---
tusim ze nejake drivery potrebuji ke spusteni NET.Framework od microsoftu - treba je to i tvuj pripad
---
restartoval jsi?
---
je tvuj instalator typu exe nebo je tam i soubor s priponou *.inf ?