Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ps4 vs ps4 pro

Chtel jsem se zeptat, jestli si myslite, ze se vyplati cekat na pro verzi a nebo jestli jit spis do obycejne verze? Stejne zatim nevlastnim 4k TV, tak me zajima vas nazor, dekuji

ja jsem prave furt na vazkach, proto jsem chtel posbirat co nejvic nazoru, nekdo prave zase rika, ze v tom prakticky rozdil nebude, ze to pry ani na 4k vlastne nepobezi a hry teda vlastne budou vypadat stejne. Tak prave furt nevim, k cemu ten vykon vyssi vykon mi bude dobry.

Nemohl jsem napsat dříve jelikož jsem nevěděl tak jsem kontaktoval jednoho spaňelského přítele který pracuje v jednom vývojovém studiu v Barcelóňe, tak mám podrobné informace některé z nich nemohu zveřejnit, ale mohu říct že budou hry přímo na PS PRO.
Informace které mohu zveřejnit, ze na některé hry PS 4 (které nemohu zveřejnit)bude možno zakoupit Patch|Update na PS PRO. ( novy COD si kupříkladu zahraješ ve verzi PS PRO)
Tudíž ano, vyplatí se zakoupit PS PRO