Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem monitor PC

Poslední dobou se mi stává,že mi asi po půlhodině užívání nebo sledování filmu zhasne monitor,zvuk funguje.Při opětovném zapnutí jen problikne.Když ho nechám odpočinout déle tak zase funguje asi hodinu.Poraďte prosím,mám si koupit nový monitor nebo to jde opravit?Jedná se o model SAMSUNG 920 NW starý 7let.Předem děkuji.
Změna kategorie, původně: PC sestavy
monitor není PC sestava (Kurt)

Nelze jednoznačně říct, jestli to spravit půjde, nebo ne. Já bych se o to pokusil, ale tobě zcela určitě schází potřebná zkušenost s opravou elektroniky, takže to asi nesvedeš - i kdyby ti někdo řekl, co tomu je. Takže buď máš někoho v těchto věcech zručného, nebo servis. A také se zamysli nad tím, jestli nový monitor nebude podstatně koukatelnější...