Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvýšení hlasitosti na telefonu

Zdravím, nedávno jsem u telefonu Xperie M2 Aqua zjistil, že u některých písniček či videí na YouTube je strašně slabý zvuk. Reproduktory fungují samozřejmě normálně ale některá videa se sluchátky jsou strašně potichu. Zkoušel jsem asi 15 minut googlit a narazil jsem na tucty podobných problémů ale žádné řešení. Neví někdo jak posílit zvuk v sluchátkách (aby to fungovalo pokud možno bez nějakého přehrávače, ve kterém si danou věc musím spustit)? Předem děkuji za každou radu a ochotu pomoci.

Reenkodovat to audio za pouziti nejakeho filtru pro zvyseni hlasitosti.

Jinak maximalne nejaky ekvalizer, bud obecny co bude zachytavat zvuk nebo v nejakem programu, ale samozrejme to ten zvuk degraduje.

V podstate reseni neni.

hledej na Google Play ekvalizery.

je ti s tim nepomohu, ja pouzivam audio app Rocket Player, ktera ma ekvalizer az v placene verzi.

jo a chapes system ekvalizeru, kdy to na ruznych frekvencich vytahne vejsky, cimz to zhlasuje zvuk? cimz je pak zvuk jinej - degradovanej, kazdopadne nejakej ekvalizer nebo appku s ekvalizerem vyzkousej a uvidis sam, jestli staci nebo nic.