Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RX480 8GB vs GTX1060 6GB

Ahoj, už dlouho se rozhoduju mezi MSI GTX1060 6GB a MSI RX480 8GB

Grafiku bych chtěl především na hry jako The Division, Watch Dogs 2, Mass Effect: Andromeda, prostě na nové hry.
Chci aby mi vydržela na další 3-4 roky, takže grafiku vhodnější "do budoucna".

Předem děkuju za rady

Na jaký operační systém ?
Jestli na 7, 8.1 tak GTX 1060, na Windows 10 je to prakticky jedno a zaměřil bych se spíše na kvalitu a její provedení.
INFO : Né všechny modely mají stejné 'FLOPs|TMemory BandWidth', což má dopad na konečné FPS|Fraps/s