Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde smazat prázdná složka

Zdravím...Takže mám v Programu Files prázdnou složku, která nejde smazat. Když jí chci otevřít, tak mi to napíše "Přístup odepřen"..Když jí chci smazat v Průzkumníku napíše to "Přístup odepřen. Ověřte, zda disk nani zaplněn nebo chráněn proti přepsání a zda soubor není právě používán.. Zkušel jsem to smazat po restartu PC a nic.. Zkoušel sem Unlocker a taky nic...Už fakt nevim co s tím.:-/..Nevíte jak by se šlo zbavit týhle složky???:-( Předem moc dík za jakoukoliv radu..

Pokud máš Firefox tak jakoby že chceš něco stáhnout až se tě to zeptá jestli to chceš uložit nebo otevřít dej uložit...Naskočí tabulka kam to chceš uložit vyber cestu ke složce která nejde smazat klikni na ní pravým tlačítkem a vyber odstranit ... Mě to takhle šlo ... Tak jak tobě ???:?:

V Unlockeru sem to zkoušel...Dal sem SMAZAT a ono mi to napsalo že to nejde a jestli to chci smazat po restartu PC..Dal jsem OK restartoval PC a složka tam pořád je...Zkoušel jsem ten killbox a to mě napsalo "This file could not be deleteted"....Jinak ta složka je zbytek nějakého programu, kterej sem odinstaloval a tahle prázdá složka tam zbyla a nejde odstranit..

zkusme neco jineho
muj pocitac kliknout na disk vlastnosti nastroje zkontrolovat (proste scandisk)- je mozne ze slozka je v jine jazykove sade nez umi tvuj windows (snazi se smazat to co neni)
----
pokud to nezabere tak z konzole pro zotaveni udelat to same
---
dalsi duvod muze byt ze ho tam drzi nejaky ovladac ci samotny system

edit// mimochodem v tom unlockeru tu slozku drzel nejaky proces? nebo to bylo prazdny?