Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde smazat prázdná složka

Zdravím...Takže mám v Programu Files prázdnou složku, která nejde smazat. Když jí chci otevřít, tak mi to napíše "Přístup odepřen"..Když jí chci smazat v Průzkumníku napíše to "Přístup odepřen. Ověřte, zda disk nani zaplněn nebo chráněn proti přepsání a zda soubor není právě používán.. Zkušel jsem to smazat po restartu PC a nic.. Zkoušel sem Unlocker a taky nic...Už fakt nevim co s tím.:-/..Nevíte jak by se šlo zbavit týhle složky???:-( Předem moc dík za jakoukoliv radu..

V Unlockeru sem to zkoušel...Dal sem SMAZAT a ono mi to napsalo že to nejde a jestli to chci smazat po restartu PC..Dal jsem OK restartoval PC a složka tam pořád je...Zkoušel jsem ten killbox a to mě napsalo "This file could not be deleteted"....Jinak ta složka je zbytek nějakého programu, kterej sem odinstaloval a tahle prázdá složka tam zbyla a nejde odstranit..

zkusme neco jineho
muj pocitac kliknout na disk vlastnosti nastroje zkontrolovat (proste scandisk)- je mozne ze slozka je v jine jazykove sade nez umi tvuj windows (snazi se smazat to co neni)
----
pokud to nezabere tak z konzole pro zotaveni udelat to same
---
dalsi duvod muze byt ze ho tam drzi nejaky ovladac ci samotny system

edit// mimochodem v tom unlockeru tu slozku drzel nejaky proces? nebo to bylo prazdny?