Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučte mi keylogger

Zdar. Potřebuju zaznamenávat stisky kláves na svym PC. Podmínky: produkt zdarma, spuštění klávesovou zkratkou, nenáročný na výkon.
Odesílat nic mailem nepotřebuju, ani screenshoty a tak. Je to jen pro mojí potřebu.

Díky za tip.

Nemám zájem ani o definici, ani o keylogger. Jednalo se pochopitelně o vtip. Ale vy chápejte, že vypadá divně, když sem někdo anonymně tímto způsobem přispívá. Tak ani nemohl kolega výše odhadnout, zda je možné vás brát vážně či ne. Zaregistrujte se a pak můžete stavět na dobře vybudovaném jméně a nebudete se muset připomínat...

No proto se ptám na osobní zkušenosti. Nainstalovat si "nějakej" keylogger právě nechci abych si s tim nenatáhnul do kompu nějaký svinstvo.

BTW myslím, že keymapper slouží k přemapování kláves - jak už z názvu vyplývá. Tudíž to nemá nic společnýho s mým požadavkem.

Dík za tip. Trochu na škodu tomuhle softu je, že zaznamenává jakoby anglickou klávecnici (místo diakritiky čísla), ale jinak to co jsem potřeboval - klávesy CTRL, ALT,... umí.

Kdybyste měl někdo nějakej další tip tak sem s ním.

A brblalové ať si o nekalých myšlenkách myslí co chtěj.