Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučte mi keylogger

Zdar. Potřebuju zaznamenávat stisky kláves na svym PC. Podmínky: produkt zdarma, spuštění klávesovou zkratkou, nenáročný na výkon.
Odesílat nic mailem nepotřebuju, ani screenshoty a tak. Je to jen pro mojí potřebu.

Díky za tip.

Dík za tip. Trochu na škodu tomuhle softu je, že zaznamenává jakoby anglickou klávecnici (místo diakritiky čísla), ale jinak to co jsem potřeboval - klávesy CTRL, ALT,... umí.

Kdybyste měl někdo nějakej další tip tak sem s ním.

A brblalové ať si o nekalých myšlenkách myslí co chtěj.