Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdroj divný zvuk.

Zdravím, mám problém, mám zdroj seasonic 520W, a děje se to u Arma 3 a rocket league zatím, a když hraji tak se ozývá takový elektrický zvuk. Nevím jak to mám nazvat. Ale dám videa kde je takový zvuk podobný. Ale když zastrčím kabel u zdroje tak to nedělá. A dělá to jenom když zapnu hru někdy jo někdy ne. watch
watch

Nevím no. Ale když zastrčím kabel tak to nedělá. Je to třeba kabelem? Měl jsem cooler master zdroj a úplně v pohodě. Tak jako nevím.

Zdroj je jeden z nejlepších,ale to neznamená,že nemůže být vadný.Když nepomůže výměna přívodního kabelu,rozhodně do zdroje nehrabej.Jestli ho máš z CZC,máš záruku 5 let,tak ho reklamuj.Třeba Alza má 3 roky,u jiného dodavatele si musíš najít.Mělo by to být i na faktuře.
http://pc.poradna.net/q/view/1343622-zdroje-ktere- se-daji-koupit-bez-nasledneho-place
Ten kabel si stačí půjčit,nemusíš ho kupovat jen na zkoušku.Nebo nemáš do monitoru stejný,pokud tam není napevno?

Jo ok, ale tak 50 korun mě nevytrhne. Jinak sem to koupil v mironetu. Já to vyzkouším. Jiný kabel a prodlužku taky jinou. A chci se zeptat mám kytarové kombo a tam je taky kabel mohu ho použít? vypadá úplně stejné jak ke zdroji.