Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o pomoc s výběrem mobilu

Zdravím, potřeboval bych rychlou radu. Vybírám mobil a mám 2 závěrečné adepty. Lenovo P70 A Huawei P8 LITE. Nevím který z nich vzít. Oba jsou za stejnou cenu a oba se mi líbí jak výkonově tak i vhledově :) Kdyby mněl nekdo i nejake zkušenosti ohledne techto mobilu tak mi je prosím napište :) díky za odpovědi.
Změna předmětu, původně: Prosím o pomoc s výběrem (Prasak)

Je to uplne jedno, telefonovat umi oba.

Asi bych touto vetou mel skoncit, ale jelikoz tu podobne stupidni dotaz neni poprve tak si dovolim predeslat tazatelovu odpoved, ve ktere nechape proc mu takovou to vec vubec pisu. No ja zase nechapu, jak muze chtit nekdo poradit s vyberem smartphonu bez jakohokoli sdeleni podrobnosti ve smyslu svych uzivatelskych preferenci. Takze opravdu telefonovat umi oba, pri castem vyuzivani GPS je lepsi Huawei P8 lite, fotky ma taky lepsi a celkove je ten telefon velmi sympaticky se zajimavou cenovkou.
Samozrejme je to takova nizsi stredni trida a netusim, co ma tazatel za preference, ale beznemu nenarocnemu uzivateli nehrajicimu narocne 3D hry bych Huawei P8 lite urcite doporucil. Telefon znam pomerne dobre, nebot ho ma kolegyne v praci, nastavoval jsem ji ho, takze jsem mel moznost se s nim dobre seznamit.

Redmarxi prosím Tě, tento mobil (Huawei) se dle recenzí pyšní vnitřní RAM 2GB a 16GB přídavnou pamětí. Doposud mám Xperii T, kde je paměť také 2GB a vnitřní uložiště 16GB, jenže pro nahrané aplikace systém uvolní minimum prostoru a hlásí, že je paměť plná. Takže na telefonu mám 11GB volného místa pro fotky a muziku, ale aktualizace aplikací musím odmítat, protože vnitřní paměť je plná. U tohoto telefonu je ukládání aplikací a prostor pro ně vyřešen lépe?
Co jsem četl, tak je trochu problém s kapacitou baterie (výdrž na 24 hodin). Díky za odpověď.

Huawei P8 lite ma 2GB RAM a 16GB vnitrni pameti, prizemz 10,5GB je pro uzivatelske ucely a to cely prostor jak pro aplikace, tak pro fotky, audio a dalsi, pricemz je mozno dat i sd-kartu.

Kolegyne rikala, ze telefon vydrzi cely den, jen obcas se stane, ze uz odpoledne musi nabijet, ovsem ona je herni fanatik, takze pri beznem pouzivani tohle nemuze hrozit.