Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký vybrat procesor a grafiku

Dobrý den, jak poznám jakou grafiku mám pořídit k procesoru AMD Athlon II X4 760k který má takt 3.80GHz a v turbu 4.20Ghz ? jaká by k tomuhle byla nejlepší grafika na hrání moderních her ?? podle čeho se mám řídit ?? abych vybral správnou grafiku pro tento procesor ? aby grafika nespomalovala procesor a opačně.. ? mám NVIDIA Geforce GT 640 2Gb ale podle mě tato grafika ten procesor spomaluje protože procesor při zátěžovém testu nejede ani na 100% a ani se nepřetaktovává na těch 4.20Ghz jen na nějakých 3.90, 3.95Ghz víc ne... a chci si teď pořídit dobrou grafiku a aby byla sladěna s procesorem.. Jinak základní deska je ASUS A88XM-Plus a paměti ram jsou DDR3 2133MHz 8GB.. Čím se tedy řídit při výběru techto 2 komponentů aby byly vzájemně sladěni dohromady ?? předem díky..

ale tak zase hodně slabou bych neřekl GTA 5 hraju stouhle sestavou na vysoké detaily při stálych 35Fps a jen když jsou velké efekty tak 30-28Fps.. ale chtěl bych si koupit na zaklínače lepší grafiku aspon na střední detaily ve full hd aby to utahlo, a jelo plynule.. A stačí dokoupit jen lepší grafiku nebo i procesor ?? na toho zaklínače.. stačí když pojede těch stálych 30+FPS..