Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Otravna reklama v telefonu.. pomoc..

Ahoj vsem.. Jiz 14 dni resim problem s otravnou reklamou ktera se mi zobrazuje hned na domovske obrazovce snad kazdych 15 min po odemceni telefonu. Musim rict ze uz toho mam plne zuby.. Zafalo to nejake aktualizaci nejake aplikace.. Nevim ale ktere.. Zkousel sem vsechny mozne antiviry a malware app ale nic to nenaslo.. a zadny dobry spravce uloh neni ktery ukaze co to zrovna je.. Prosim o pomoc.. Nechci delaz Hard reset..

Co jsi instaloval pred tim, nez se zacli reklamy objevovat? Jestli mas android 6, tak ten by mel mit spravce opravneni a snad by to melo jit prez nej.
Zkus sem vyjet aplikace ktere ti zrovna bezi.

Nektere verze androidu to dokazi delat i defaultne, tam se to da vypnout pres settings>accounts>Google>ads>opt out

Bud obnova tovarniho nastaveni a instalovat aplikace postupne nebo zkus projet aplikace, ktere jsi instaloval pres hledani Google Play a koukej na recenze uzivatelu, jestli tam uz nekdo nebude psat, ze aplikace je plna otravujicich reklam.