Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Při spoutění win mi vyskakuje vyběr windowsu

Ahoj mám takoví problém včera jsem si nainstaloval win7 na SSD ale na mém HDD zůstal starej win a teď když spustim pc tak mi tam skočí výběr windowsu poradil by mi někdo prosím já to udělat abych si furt nemusel vybírat ten win a přez msconfig mi to vybrat nejde když tam něco vyberu a dam apply tak mi vyskočí nějaka chyba. Díky všem za případnou pomoc.
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Vždyť to máš v tom okně napsané. Jestli to je moc složité, tak napiš do Google "windows 7" "spuštění a zotavení systému" a někde si to přečti. Je to pořád stejné, ovládací panel Systém. Klikni třeba ve Windows 7 na to veselé kulaté vlevo dole a napiš tam to slovo.